İletişim Bilgileri

Ay Ka Enerji Doğalgaz Gıda Turizm Sofra Ve Taahhüt Hizmetleri
Kadir Yüksel
Gülabibey Mh. Cengiztopel Cd. No: 128/1-2 Merkez , Çorum
Merkez , Çorum

Harita

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-

AY-KA ENERJi

       18.10.2007 tarihinde, Merkezi Çorum olmak üzere bir Aile Şirketi olarak Ticari Faaliyetlerine başlamış olan AY-KA ENERJİ,

         Çorumgaz, Sürmeligaz, Kargaz, Samgaz ve Selçukgaz bünyesine bağlı Çorum, Yozgat , Karabük , Kastamonu , Çankırı ve Samsun illeri ve Konya Seydişehir, Çumra ilçelerinde  yürütülen doğalgaz dağıtım faaliyetlerinin bağlı olduğu sayaçların Gprs li endeks okuma , gaz kesme ve açma ve/veya usulsüz gaz kullanım tespit işlemleri, 2. ihbarname dağıtımı, fesih işlemleri, kalibrasyon sayaç değişimi yapan firmamız ayrıca Elektrik sektöründe de hizmet vermektedir.  Samsun ili YEDAŞ bünyesinde YEDAŞ’ın faaliyet gösterdiği bölgede alçak gerilimden beslenen müşterilere ait elektrik sayaçlarının Gprs ile endeks okuma , 2. İhbarname dağıtımı, enerji kesme-açma ,  kaçak ve usulsüz elektrik  kullananların tespiti  , damga süresi dolan sayaçların değiştirilmesi hizmet alımı işlerini yürütmektedir. Firmamız ayrıca Konya ili MEDAŞ bünyesinde MEDAŞ’ın faaliyet gösterdiği Meram , Aksaray , Ereğli ve Bor bölgelerinde enerji kesme-açma , sayaç değişimi ve osos modem montaj hizmet alımlarını da yürütmektedir. firmamız  kuruluşundan bu yana vermiş olduğu hizmetlerin tamamında başarı göstermiştir.   

            Firmamız sektörden men veya yasaklılık durumu yaşamamakla beraber adli ve idari hiçbir soruşturmayla karşı karşıya kalmamıştır. Günümüzde özelleştirme sürecinde olan enerji sektöründe , yönetmelik ve kanunlarda belirtilen sınırlar çerçevesinde kaliteli , güvenilir ve düşük maliyetli hizmetler sunabilmeyi amaçlamaktayız. Şirketimiz, kalite yönetimi ve iş güvenliği çalışmalarını, kuruluş tarihinden itibaren teknoloji ve sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek yürütmüştür. Doğru yatırımı doğru zamanda ve uygun şartlarda gerçekleştirerek deneyimli ve uzman personellerimizi maksimum verim alabileceğimiz alanlarda değerlendiriyor olmamızın başarımızın anahtarı olduğunun bilinci ile sektörde sayılı firmalar arasında kalmak ümidi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
        Şirketimiz her gün bir önceki günden daha tecrübeli olduğunun bilinci ile hareket ederek bizden beklenenin çok daha üstünde kalite ve güvenilirlikte hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kalite ve Güvende öncü kuruluş olmanın haklı gururunu yaşayan firmamız, dün olduğu gibi bu günde, sağlam adımlarla ilerlemeye ve hızla büyümeye devam etmektedir.

       Şirketimiz; bugün itibari ile bünyesinde 350 personel bulundurmaktadır. Firmamız personellerine karşı sorumluluklarını kuruluşundan itibaren  eksiksiz olarak yerine getirmiş getirmeye de devam edecektir. Firmamız her zaman insan değerlerine saygılı bir anlayış çerçevesinde hareket etmektedir. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerde her zaman disiplin , kalite ve güven ön plandadır. Ulaştığımız  başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. En iyi çözümü en iyi hizmet ile sunmak vazgeçemeyeceğimiz en önemli misyonumuzdur.

Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00