İletişim Bilgileri

Pilot Garage Oto Eskpertiz
Mimar Sinan, İnönü Cd. No:189, 19100 Merkez/çorum
Merkez , Çorum
İş Alanları

Oto Tamirciler

Harita

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-

Pilot oto eskpertiz Çorum şubesini açtı. Pilot Garage Oto eskpertiz ismiyle açtığı Çorum şubesinde kapsamlı paket, standart Plus paket, standart paket, kaporta boya eskpertizi, DYNO test, makanik eskpertiz, fren testi hattı, DİOGNOSTİK Test, olmak üzere birçok eskperleri gerçekleştiriyor.
Sorunlu araçta, sorumluluk aramayın, pilot garageye uğrayın. sloganıyla sizleri araçlarınızı test etmeye davet ediyor. Güvenli ve kaliteli hizmetiyle Başarılarını her geçen gün bir yenisini ekleyen pilot Garage bünyesine kattığı yeni bayileri müşteri memnuniyeti, kalitesi ile Türkiye'de alanında adını zirveye yazdırdı.
Türkiye'de ikinci el oto araç alım satım sırasında Güven teşkil eden firma alım satım sırasında eskpertizlik hizmetini vererek yaşanan Sorunları çözmek doğabilecek yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılmasına katkıda bulunmak için çalışırken Türkiye'de büyüyen bayi ağıyla gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyor. 2011 yılında kurulan pilot garage Oto eskpertiz güçlü bayi yapılanması ile her geçen gün büyüyerek Türkiye'de birçok noktada faaliyet göstermektedir.
Kurumsal yapısı uzman kadrosu ve son teknoloji eskpertiz araçlarıyla pilot garage Türkiye'de alanında lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerlerken tarafsız kaliteli ve güvenli hizmet gerçekleştirmektedir.

Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00